WIDEO ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ

Weronika Przybylska, dziennikarka #TVN-u, była jedną z osób zadających pytania podczas konferencji prasowej. Nasza #reprezentacja w piłce nożnej niebawem rozegra dwa mecze sparingowe przed mundialem w Rosji. Z tego powodu media chciały zadać naszym zawodnikom kilka pytań.

Okazało się, że Przybylska z TVN-u nie zamierza jednak rozmawiać o piłce nożnej. Na początku zapytała się o to, jak piłkarzom podobała się sytuacja z lisem na boisku. Zwierzę wbiegło na murawę boiska podczas jednego z treningów. Wojtek Szczęsny zdawkowo odpowiedział, że dopiero materiał opublikowany na kanale Łączy nas Piłka uświadomił go, że w ogóle taka sytuacja miała miejsce.

Piłkarze oraz sztab szkoleniowy liczyli na to, że następne pytania będą dotyczyły już piłki nożnej. Tak się jednak nie stało. Przybylska zapytała, czy często dochodzi do tego typu niespodziewanych sytuacji. Na to pytanie nie poznała jednak odpowiedzi, ponieważ ktoś z sali zapytał się ironicznie: "A możemy już porozmawiać o sporcie?".

Warto zobaczyć również ten artykuł: Tak mocnych słów dawno nie wypowiedział. Poszło o sądzących Tomasza Komendę

Inny ciekawy materiał: Ta ciężarówka kogoś wkurzy. Polacy pokazali mieszkańcom Chicago czyje były obozy

Mundial coraz bliżej

Polscy kibice pokładają ogromne nadzieje w sukcesie biało-czerwonych na mistrzostwach świata w Rosji.

Top Videos of the Day

Nasza kadra boryka się jednak aktualnie ze sporymi problemami. Przede wszystkim kontuzje pomocników mogą spędzać sen z powiek selekcjonerowi Adamowi Nawałce.

Na szczęście do zdrowia wracają Jakub Błaszczykowski czy Maciej Makuszewski. Zawodnicy, którzy mogą zapewnić odpowiednią jakość na prawej stronie boiska. Pozostaje liczyć na to, że naszym rekonwalescentom uda się na czas wrócić do swojej optymalnej formy.

Już w najbliższy piątek nasza drużyna zmierzy się z Nigerią. Po kilkudniowej przerwie zagramy naprzeciwko Korei Południowej. Dobór partnerów w meczach towarzyskich świadczy o tym, że Adam Nawałka chciał zagrać z rywalami o podobnej charakterystyce do naszych mundialowych przeciwników.

Sam Robert Lewandowski podczas konferencji prasowej przyznał, że dobór rywali był w dużej mierze podyktowany tym, kogo reprezentacja Polski wylosowała w swojej grupie. Mimo to kapitan naszej reprezentacji ostrzegł, że nigdy nie jest tak, aby dwie drużyny grały identycznie. Tak więc podczas mistrzostw Polacy i tak będą musieli być wyjątkowo skupieni i zmobilizowani.

Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na blastingnews.com bez pisemnej zgody Blasting Sagl zabronione #Mistrzostwa Świata