Dziękujemy za uwagę i śledzenie relacji #na żywo z pierwszego meczu dziewiątej kolejki #Premier League.

Koniec spotkania na White Hart Lane. W debiucie Juergena Kloppa Liverpool bezbramkowo remisuje na wyjeździe z Tottenhamem.

90+3' Strzela prosto w mur Alberto Moreno. Kontratakuje Tottenham.

90+2' Rzut wolny dla Liverpoolu po faulu obrońców Tottenhamu.

90+1' Żółta kartka dla Lucasa Leivy.

90' Genialny strzał Cana z dystansu. Broni jednak francuski bramkarz.

89' Świetna akcja Milnera. Kapitan The Reds na spalonym.

87' Zmiany w obu drużynach: Ibe za Coutinho w Liverpoolu. W Tottenhamie pojawia się Townsend w miejsce Lameli.

84' Od rzutu wolnego po faulu goście.

83' Po poadniu Eriksena, świetnie strzela z dystansu Harry Kane. Mignolet broni bezbłędnie. Zdecydowanie zasłużył na tytuł "Men of the Match".

81' Pierwsza zmiana w drużynie Kloppa. Na murawie pojawia się Walijczyk Joe Allen w miejse Lallany.

80' Nadal mamy bezbramkowy remis w spotkaniu Tottenham - Liverpool.

79' Piękna próba strzału Origiego, ale broni skutecznie Lloris.

77' Wysoki pressing Liverpoolu. Gościom brakuje kogoś, kto wykończyłby akcję.

75' Z kontrą wychodzą gospodarze. Rzut rożny po zatrzymanej akcji.

74' Skuteczne wyjście Llorisa poza szesnastkę.

73' Napierają piłkarze Liverpoolu. Spanikowani lekko gospodarze.

71' Walker nie podnosi się z murawy. Pochettino będzie zmuszony do kolejnej zmiany.

70' Próba Kane'a. Młody Anglik oddaje strzał - nieskutecznie.

69' Emre Can do Lallany. Brakuje piłkarzom Liverpoolu pomysłu na rozegranie piłki.

66' Niebezpieczna walka w polu karnym. Dobrze blokują piłkę piłkarze gości.

64' Nerwowo spaceruje przy linii boiska Juergen Klopp.

63' Powoli buduje swoją akcję Tottenham, ale skutecznie przeszkadzają im piłkarze Liverpoolu.

62' Krótkie wymiany piłek w okolicach środk boiska.

60' Zablokowany strzał Coutinho. Rzut rożny dla Liverpoolu. Zablokowany strzał przez Rose'a

58' Lamela ogląda żółty kartonik za nieprzepisowe zagranie.

55' Próba strzału Walkera, ale radzi sobie bez większych problemów bramkarz Liverpoolu.

54' Zbyt silne podanie Milnera.

52' Przerywają akcję w swoim polu karnym piłkarze Tottenhamu.

50' Wspaniała akcja Dembele, podanie do Lameli, ale Argentyńczyk fauluje Moreno, aby przedrzeć się z piłką pod bramkę.

48' Pozwala na zacięte pojedynki sędzia. Kolejne brutalne starcie między Kanem i Skrtelem.

47' Eriksen dośrodkowuje w pole karne, ale nieskutecznie.

46' Zaczynają ostro drugą połowę gospodarze.

Wracamy na White Hart Lane na drugą połowę spotkania Tottenham - Liverpool.

Zapraszamy po przerwie na dalszy ciąg relacji na żywo.

45+2' Piłka głównie w środku boiska. Koniec pierwszej połowy.

45' Piękny drybling gości, radzą sobie obrońcy Tottenhamu.

44' Kolejny raz skutecznie powstrzymany Harry Kane.

43' Wychodzi z kontrą Liverpool, ale Walker powstrzymuje Coutinho.

42' Kane radzi sobie ze Skrtelem. Niebezpiecznie pod bramką gości.

40' Świetny strzał z dystansu Niji. Piłka nad poprzeczką.

38' Rożny dla Spursów. Eriksen nieskutecznie.

36' Świetna akcja Kane'a, który zrobił sobie miejsce i mocno strzelił w środek bramki. Kolejna, genialna parada Mignoleta.

35' Żółtą kartkę ogląda Milner po faulu na Rosie.

34' Rzut rożny dla Liverpoolu. Bliski zdobycia gola dla gości Skrtel.

33' Rzut rożny dla Spursów. Złe wykończenie Vertonghena.

32' Niestaranne podanie Kane'a.

31' Dobre wyjście z bramki Llorisa.

30' Zawodnicy gości na swojej połowie. Koguty napierają, ale dziś znakomitym refleksem popisuje się bramkarz Liverpoolu.

28' Błąd Lallany. Świetnie wykorzystują go piłkarze Spursów. Po strzale Nije broni FENOMENALNIE Simon Mignolet.

27' Groźniej wyglądają teraz Koguty, ale świetnie radzi sobie belgijski bramkarz.

25' Gospodarze próbują wyjść ze swojej połowy.

23' Błąd w środku pola. Przejmuje piłkę Tottenham. Akcja trwa tylko chwilę. Wychodzi z kontrą Liverpool.

21' Brzydki faul Kane'a. Zaczyna Mignolet.

20' Gorąco się zrobiło w polu karnym Mignoleta, ale poradzili sobie dobrze obrońcy gości.

18' Bez problemu radzi sobie defensywa Liverpoolu po rzucie wolnym.

17' Odgwizduje faul sędzia. Niebezpiecznie odebrał piłkę Millner.

16' Genialna akcja Lallany. Ofensywnie grają goście.

14' Liverpool rozgrywa piłkę spokojniej. Zaskakują piłkarze Kloppa.

12' Zmiana w drużynie gospodarzy. Pochettino daje szansę Nije w miejsce Chadliego.

11' PRAWIE!!! Emre Can strzela w poprzeczkę. Zadrżeli kibice Tottenhamu...

9' Świetna akcja Lallany. Sędzia podnosi chorągiewkę.

7' Aktywny pressing ze strony Liverpoolu, Tottenham nie potrafi wyjść ze swojej połowy.

6' Po strzale Lallany kolejny korner dla gości. Obrońcy wybijją, ale Liverpool znów odbiera piłkę.

5' Rzut rożny po kontrze The Reds. Nieskutecznie Emre Can.

4' Genialne dośrodkowanie Rose'a, ale nie wykorzystał okazji Kane.

2' Liverpool próbuje kreować akcje, ale gospodarze skutecznie ich powstrzymują.

1' Od autu Rose po wybiciu Mignolet.

Zaczynamy! Pierwszy gwizdek na White Hart Lane. The Reds przy piłce.

Piłkarze wyszli już na murawę. Za chwilę rozpoczniemy dziewiątą kolejkę Premier League, wielkim spotkaniem: Tottenham - Liverpool.

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Craig Pawson.

A to jedenastka Juergena Kloppa: Mignolet, Clyne, Skrtel, Sakho, Moreno, Lucas, Can, Milner, Coutinho, Lallana, Origi.

Dziś gospodarze wystąpią w następującym składzie: Lloris, Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Dembele, Alli, Chadli, Eriksen, Lamela, Kane

Witamy na żywo z White Hart Lane! Gdzie Tottenham podejmuje u siebie Liverpool.

Dziś o 13:45 w północnym Londynie Tottenham Hotspur będzie podejmował u siebie Liverpool z Juergenem Kloppem na czele. Spotkanie na pewno przyniesie wiele emocji. Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania na Blasting News od 13:30.

Czy Klopp “uratuje” Liverpool?

Trudne zadanie czeka Niemca w spotkaniu przeciwko Spursom. Pomimo tego, że The Reds dzieli od Tottenhamu tylko jeden punkt w tabeli, dotychczasowy przebieg sezonu wygląda trochę inaczej dla obu drużyn… Tottenham przegrał tylko jedno spotkanie - przeciwko Manchesterowi United. Był to mecz rozpoczynający sezon. Liverpool natomiast wygrał jak dotąd tylko jedno spotkanie. Na domiar złego - dla kibiców The Reds - Mauricio Pochettino, trener klubu z północnego Londynu, został wybrany szkoleniowcem miesiąca… Juergen Klopp “na dobry początek” dostał drużynę bez kluczowych zawodników… Danny Ings i Joe Gomez nie zagrają do końca sezonu z powodu poważnych kontuzji więzadeł krzyżowych, których nabawili się podczas zgrupowania reprezentacji. Poza składem znajdują się nadal Jordan Henderson, Christian Benteke, Roberto Firmino i Jon Flanagan. Jak poradzi sobie Niemiec? Śledź naszą relację na żywo!

Statystyki

Obie drużyny rozegrały w sumie 148 meczów, a korzystniejsze wyniki dotychczas odnosił Liverpool. The Reds triumfowali nad Spursami 68 razy, 36 razy spotkania kończyły się remisem. W ostatnich latach zdecydowanie lepsi byli piłkarze z Merseyside, wygrali pięć ostatnich spotkań wynikami 3-2, 3-0, 4-0, 5-0, 3-2, co daje średnią 18-4.

Kluczowi piłkarze

Dla Tottenhamu, bez wątpienia, kluczowym zawodnikiem jest napastnik Harry Kane. Pomimo tego, że do tej pory zdobył tylko jednego gola dla Spursów (w wygranym aż 4:1 spotkaniu przeciwko Manchesterowi City), może przysporzyć The Reds sporych kłopotów. W ubiegłym sezonie młody Anglik zdobył 32 gole w 56 meczach. Pochettino liczy na to, że w spotkaniu przeciwko The Reds Kane będzie miał okazje się rozstrzelać.

Dla Liverpoolu kluczowym piłkarzem jest obecnie Coutinho. Brazylijczyk, podobnie jak Kane, strzelał tylko raz w tym sezonie. Zdobył pięknego gola przeciwko Stoke na otwarcie sezonu. Jak zagra Coutinho pod skrzydłami Kloppa?

Przewidywane składy: Tottenham – Liverpool

Tottenham: Lloris, Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dembele, Alli, Chadli, Eriksen, Lamela, Harry Kane

Liverpool: Mignolet, Clyne, Skrtel, Sakho, Moreno, Lucas, Emre Can, Milner, Coutinho, Lallana, Sturridge #piłka nożna