Polska - Iran w Lidze Światowej 2015 to dwa mecze z 05.06 i 06.06, których transmisji online i w TV przyglądamy się na chwilę przed ich rozpoczęciem. Zacznijmy od informacji, o której godzinie mecze Polska - Iran w LŚ 2015. Godzina rozpoczęcia obydwu spotkań bez względu na rodzaj transmisji to 20:15, podczas gdy pierwszy gwizdek zawsze 10 minut później. Mecze Polska - Iran w telewizji na żywo zobaczymy na Polsat Sport. Warto dodać, że stacja dla kibiców przygotowała studio przed i po zarówno 05.06 jak i 06.06. Ekspertów przed meczami w piątek i sobotę będziemy mogli posłuchać od 19:00. Komentarze po starciach Polaków z irańskim składem chwilę po każdym z pojedynków punkt o 22:15. Jeśli chodzi o mecze Polska - Iran w internecie, jest to oferta przygotowana przez platformę IPLA TV.
#siatkówka

Jak oglądać mecze Polska - Iran w LŚ 2015 online?

Niestety live stream z dwóch spotkań polskiej drużyny przeciwko zawodnikom z Iranu wymaga odpowiedniej opłaty. Za wykupienie dostępu do meczów Polska - Iran w LŚ 2015 online przyjdzie nam zapłacić od 4.90 zł. Co więcej, żeby cieszyć się taką usługą, należy zarejestrować się w IPLA TV bądź zalogować się na własne konto w serwisie - oczywiście jeśli takie posiadamy. Kolejny krok to wybór metody płatności. Do wyboru przelew lub karta a także SMS. Po otrzymaniu kodu aktywacyjnego na podany przez nas adres e-mail lub w wiadomości zwrotnej na komórkę, wystarczy wpisywać go w odpowiednim polu i kliknąć przycisk "oglądaj". Jakość obrazu transmisji zależeć będzie od przepustowości naszego połączenia z siecią.

Polska w Lidze Światowej 2015

Mecze Polska - Iran w LŚ 2015 to już druga seria spotkań Polaków w turnieju z rywalami z grupy B. Wcześniej - 28.05 i 29.05 - polski team na boisku zmierzył się z Rosjanami. Pierwszy pojedynek zakończył się dla nas wygraną 3:0 (set 1 - 25:16, set 2 - 25:17 i set 3 - 25:20). Wynik zadziałał na rosyjski zespół jak czerwona płachta na byka. Polska reprezentacja musiała więc włożyć nieco więcej wysiłku, żeby również w piątek pokonać siatkarzy szkolonych przez Andrieja Woronkowa. W rezultacie pięć rozegranych setów zaowocowało naszym zwycięstwem 3:2 (set 1 - 25:19, set 2 - 24:26, set 3 - 20:25, set 4 - 25:19 i set 5 - 18:16).

Polska w tabeli grupy B po meczach z Rosją zajmuje drugie miejsce z 5 punktami na koncie. Pozycja lidera należy do Stanów Zjednoczonych, które mają nad nami jeden punkt przewagi.