90+4' Koniec spotkania! Niesamowita końcówka meczu. Genialna gra naszych piłkarzy!!
90+3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Hat-trick Lewego!!!
90+2' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL LEWANDOWSKIEGO!!! Niewarygodna akcja z Błaszczykowskiego!!! Bramka zdobyta główką!
89' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! #Robert Lewandowski strzela na 2:0!!!! Asysta Milika.
87' Kontratak Polaków. Błąd Błaszczykowskiego. Przy piłce znów goście.
86' Błąd Szukały, atakuje Gruzja.
85' Spokojnie rozgrywają nasi.
83' 48% - 52% wynosi posiadanie piłki.
82' Nieprawdopodbne szczęście Polaków. Milimetry dzieliły Navalovskiego od zdobycia gola!
81' Biało-Czerwoni nie popisują się w drugiej połowie. Mimo tego, że prowadzimy - lepiej grają goście.
80' Grosicki opuszcza boisko, w jego miejsce pojawia się Jodłowiec.
79' Rzut rożny dla Gruzji. Nerwowo grają nasi piłkarze.
77' Groźnie pod naszym polem karnym. Fabiański broni strzał Chanturi.
76' Zmiana w drużynie gości. Na murawie pojawia Tskhadadze w miejsce Kobakhidze.
75' Kolejna próba Grosickiego, obok bramki.
75' Fatalne dośrodkowanie Rybusa.
73' Złe zagranie Grosickiego i znów przy piłce Gruzja.
72' Atak pozycyjny gości. Broni Fabian.
71' Navalovski przerywa wymianę podań między Biało-Czerwonymi. Atakują Gruzini.
69' Błaszczykowski do Grosickiego. Świetna akcja. Próba zdobycia bramki głową. Niewiele brakowało!
68' Dobre przejęcie piłki przez Krychowiaka.
67' Gruzini się nie poddają.
66' Pierwsza świetna akcja Błaszczykowskiego. Wybijają jednk obrońcy Gruzji.
64' Przeprowadza zmianę Nawałka. Na murawie pojawia się Kuba Błaszczykowski w miejsce Sławomira Peszko.

62' GOOOOOOOOOOOOLLL!!! Milik zdobywa bramkę! Wygrywamy 1:0!!! Asystę zaliczył Mączyński.

61' Rzut rożny dla naszych.
60' Swobodnie rozgrywają piłkę Gruzini. Błąd Szukały, ale Fabiański pewnie broni.
59' Wiele sytuacji Biało-Czerwonych, ale wciąż mamy bezbramkowy remis w meczu Polska - Gruzja.
58' Wrzutka na pole karne Mączyńskiego, obrona wybija.
57' Grosicki próbował podać Lewemu, ale przejął piłkę Loria.
56' Rzut rożny dla gości. Odważna interwencja Fabiańskiego.
54' Dużo podań wymieniają Gruzini.
53' Nasi piłkarze zdecydowanie nie umieją stworzyć zagrożenia po stałych fragmentach gry.
52' Świetna akcja Rybusa, ale wybija defensywa gości. Rzut rożny.
50' Rzut rożny dla Gruzinów. Dobre dośrodkowanie Ananidze. Zaspał Krychowiak. Groźnie w naszym polu karnym.
48' Agresywnie Milik, faulowany Amisulasvili.
47' Źle rozegrany stały fragment gry.
46' Zaczynamy ofensywnie. Kashia fauluje i mamy rzut wolny. #Mistrzostwa Europy

Druga połowa Polska - Gruzja

Już za chwilę druga połowa meczu eliminacyjnego do EURO 2016! Zapraszamy do śledzenia relacji #na żywo!
Koniec pierwszej połowy Polska - Gruzja. Bezbramkowy remis w Warszawie.

45' Dobry odbiór Mączyńskiego. Zablokowany nasz kontratak.
44' Kolejna akcja Lewandowskiego powtrzymana przez obronę Gruzji.
43' Z dystansu Kobakhidze, starał się uderzyć w kierunku dalszego słupka. Broni Fabiański.
42' Nadal mamy remis na Stadionie Narodowym. Polska - Gruzja 0:0
41' Milik pięknym strzałem z dystansu. Loria ma dzisiaj dzień. Golkiper broni kolejny raz!
40' Od rzutu wolnego Gruzja. Kontratak Polaków. Genialna i bardzo szybka akcja Grosickiego, wybita.
39' Amisulasvili faulowany przez Roberta Lewandowskiego.
38' Milik z rzutu rożnego, nieskutecznie.
37' Faulowany Krychowiak. Atakujemy prawą stroną. Wybijają obrońcy.
36' Zgubił Szukałę Vatsadze. Na szczęście dla nas, Gruzja strzela niecelnie.
35' Napierają goście.
33' Świetna indywidualna akcja Lewego, niestety kapitan powstrzymany.
31' Posiadanie piłki wyrównane 51% dla naszych, 49% Gruzini. Mamy 7 strzałów na bramkę, goście 1.
30' Krychowiak powtrzymuje gości na połowie boiska. Kolejna świetna okazja dla Polaków.
28' Gruzini próbują przebić się przez naszą defensywę. Lobjanidze oddaje strzał na bramkę Fabiańskiego. Na szczęście dla nas - niecelny.
25' Krychowiak przejął piłkę po błędzie. Pospieszył się Mączyński ze strzałem. Od bramki Loria.
24' Przy piłce utrzymują się teraz goście.
23' Rzut rożny.
22' Świetna akcja naszych i kolejna niewykorzystana akcja Lewandowskiego.
21' Rybus przerywa akcję Gruzji.
20' Rzut rożny dla Biało-Czerwonych.
19' Kapitalna asekuracja kapitana Gruzinów, który wybił piłkę po strzale Lewego!
17' Strzał z dystansu Kobakhidze. Broni Fabiański bez problemu.
16' Świetna akcja ofensywna Polski. Poślizgnął się jednak Robert Lewandowski i nadal mamy 0:0.
15' Strzał Peszko, broni bez problemu Loria.
14' Kontratak gościm, Qazaishvili przeprowadził bardzo ładną indywidualną akcję.
13' Piłkarze Nawałki kontrują, kolejna świetna próba Grosickiego. Mamy rzut rożny.
11' Polacy nie dają chwili wytchnienia gościom.
10' Dynamiczna akcja Biało-Czerwonych. Dośrodkowanie Piszczka i genialny strzał Grosickiego, niestety niecelny!
9' Nasi przerwali akcję Gruzji.
8' Rzut rożny dla gości. Ananidze wprost na głowy obrońców Polski.
7' Ofensywna akcja Gruzinów.
5' Zamieszanie w polu karnym. Kolejna niewykorzystana okazja! Tym razem Pazdan.
4' Bardzo dobre dośrodkowanie Kamila Grosickiego. Wybija Gruzja. Mamy rzut rożny.
3' Zagranie na pamięć ze strony Grosickiego. Biało-Czerwoni mieli wspaniałą okazję!
2' Powstrzymany Piszczek. Polacy próbują odebrać piłkę.
1' Faul Mączyńskiego.
1' Rozpoczęli nasi rywale.

Powitanie kapitanów z sędziami dzisiejszego spotkania.
Na Stadionie Narodowym słuchamy hymnów. Czas na Mazurka Dąbrowskiego.
Zaraz zaczynamy walkę o utrzymanie pozycji lidera w grupie! Relacja na żywo z meczu Polska - Gruzja już za chwilę!

Składy

Polska: Fabiański, Rybus, Pazdan, Szukała, Piszczek, Peszko, Mączyński, Krychowiak, Grosicki, Milik, Lewandowski
Rezerwowi: Błaszczykowski, Boruc, Broź, Cionek, Jodłowiec, Kędziora, Komorowski, Kucharczyk, Linetty, Mila, Szczęsny, Zieliński

Gruzja: Loria, Lobjanidze, Kashia, Amisulasvili, Dvali, Navalovski, Okriashvili, Anadidze, Kobakhidze, Qazaihsvili, Vatsadze
Rezerwowi: Aladashvili, Chanturia, Daushvili, Kenia, Kvaskhvadze, Makharadze, Papunashvili, Revishvili, Salukvadze, Totadze, Tsintsadze, Tskhadadze

Mecz Polska - Gruzja

Spotkanie eliminacyjne już w sobotę 13.06.2015 o godzinie 18:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz przeciwko Gruzji jest bardzo ważny dla Biało-Czerwonych. Polska musi je wygrać, jeśli chce zachować pozycję lidera w grupie. Nasza reprezentacja straciła 2 punkty w swoim ostatnim spotkaniu rozgrywanym przeciwko Irlandii. Mecz zakończył się bolesnym dla nas remisem 1:1. Bramkę wyrównującą gospodarze zdobyli w ostatniej minucie... Jak Polacy poradzą sobie w sobotnich eliminacjach? Relacja z meczu Polska - Gruzja na żywo na Blasting News od godziny 18:00. Zapraszamy do śledzenia wyniku i przebiegu spotkania minuta po minucie! Nadchodzący pojedynek eliminacyjny nie powinien być dla Biało-Czerwonych trudnym. W listopadowym starciu z Gruzinami w Tbilisi nasza reprezentacja tryumfowała aż 4:0. Była to najwyższa porażka, jaką gospodarze ponieśli na swoim terenie. Gole dla Polski zdobyli: Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak, Sebastian Mila i Arkadiusz Milik. Ciekawostką jest, że wszystkie cztery bramki zdobyte zostały w drugie połowie spotkania.
Polska z Gruzją mierzyła się do tej pory cztery razy: w 1997 Biało-Czerwoni tryumfowali 4:1 podczas eliminacji do Mistrzostw Świata rozegranego u siebie, w tym samym roku przegraliśmy z Gruzją na wyjeździe 3:0. W 2011 Polska wygrała w meczu towarzyskim 1:0, a ostatnim spotkaniem rozegranym przez owe drużyny był wyżej wymieniony mecz eliminacyjny, w którym pokonaliśmy Gruzinów aż 4:0.

Skład na sobotnie spotkanie eliminacyjne

Praca trenera Nawałki wydaje się o wiele łatwiejsza, mając w składzie wielu wspaniałych piłkarzy, którzy odnoszą sukcesy za granicą, a także w Polsce. Silna konkurencja i rywalizacja zapewne wpływają motywująco na zawodników, którzy chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Wystarczy popatrzeć, jak obsadzona jest pozycja bramkarza... Nawałka ma do wyboru trzech golkiperów z Premier League i jednego z Segunda División.
Trener Polski zamierza zagrać przeciwko Gruzji ofensywnym ustawieniem: 4-3-3. W środku pola na pewno pojawi się jeden z ulubieńców selekcjonera, Karol Linetty z Lecha Poznań. Młody pomocnik zagra w miejsce Tomasza Jodłowca. Reszta zmian przeprowadzonych w składzie wynika z nieobecności piłkarzy na zgrupowaniu. Nawałka obawia się o nieobecność w składzie wspaniale dysponowanego Kamila Glika, który pauzuje za kartki. Na jego miejsce trener ma dwóch kandydatów: Komorowskiego z Tereka Groznego i Pazdana z Jagielloni. Na prawym skrzydle ma się pojawić Kamil Grosicki, który dość regularnie grywał w Rennes. Już wkrótce zaktualizujemy informacje o składach na mecz Polska - Gruzja.

źródło: sport.pl