Dla Juventusu strzelał Alvaro Morata.
#Real Madryt zdobył bramkę tylko z rzutu karnego.
Królewscy odpadli po remisie 1:1 na Bernabeu. Wynik meczu dość zaskakujący.
Juventus w finale Ligi Mistrzów. Stara Dama zmierzy się z Barceloną w Berlinie! Wielki finał już 6 czerwca.

90+4' Ostatni gwizdek sędziego.
90+3' Juventus wybija piłkę daleko na aut.
90+2' Real Madryt atakuje, nieskutecznie.
90' Sędzia dolicza cztery minuty. Ostatnie cztery minuty dla Realu Madryt.
90' Faul Carvajala na Tevezie.
89' Pogba schodzi z boiska, za niego na murawie Pereyra.
88' Świetna obrona Casillasa po strzale Pogby.
86' Nieskuteczna akcja Realu, kontratak Pogby. Faul Sergio Ramosa. Rzut wolny dla Juve.
85' Niedokładne dośrodkowanie Bale'a.
84' Llorente pojawia się na murawie za Alvaro Morate.
83' Kolejna próba Garetha Bale'a. Świetny strzał Walijczyka, obok bramki.
81' Posiadanie piłki 53% - 47%.
81' Toni Kroos wprost w ręce Buffona.
80' Rzut rożny dla gospodarzy.
80' Barzagli wybija piłkę po dośrodkowaniu Marcelo.
79' Na murawie Barzagli w miejsce Andrei Pirlo.
78' Defensywa Juventusu wybija kolejny raz piłkę po akcji Realu.
77' Chicharito strzela wprost w ręce Buffona.
76' Juventus gra na czas. Żółta kartka dla Lichsteinera.
75' Bale główką ponad poprzeczką.
74' Marcelo czysto zatrzymany w polu karnym przez Arturo Vidala. Rzut rożny.
72' Kolejny raz niecelnie Bale'a. Walijczyk wyskoczył za wysoko do piłki.
71' Niecelny strzał z dystansu Garetha Bale'a.
70' Brutalny faul Teveza na Chicharito. Żółta kartka dla Argentyńczyka.
69' Świetna obrona Ikera Casillasa po strzale Marchisio.
68' James Rodriguez, genialne przyjęcie i strzał z dystansu, tuż nad poprzeczką!
67' Na murawie za Karima Benzeme pojawia się Chicharito.
66' Real kontratakuje. Niedokładne podanie do Bale'a.
64' Gospodarze nie dają wytchnienia drużynie gości.
62' Gareth Bale zmarnował 100% okazję na zdobycie bramki!
61' Real potrzebuje jednej bramki, by zapewnić sobie dogrywkę. Dwóch, aby awansować do finału.
60' Juventus chce pójść za ciosem, napierają na bramkę Casillasa.
57' GOOOOOOL!!! Alvaro Morata na 1:1. Były piłkarz Realu oddala Królewskich od Berlina.
56' Faul Ramosa na Vidalu. Pirlo podchodzi do rzutu wolnego.
54' Genialne wybicie Ikera Casillasa po próbie strzału Moraty. Arbiter nie zauważył, że Hiszpan był na spalonym.
53' Strzał Marcelo, obok bramki.
53' Bale do Benzemy, wybija Bonucci.
52' Juventus się obudził. Włosi napierają na bramkę Ikera.
51' Marchisio strzela z dystansu. Obok bramki.
50' Nieskuteczne dośrodkowanie Paula Pogby. Od bramki Casillas.
49' Spokój Realu, gospodarze szanują piłkę.
48' Dośrodkowanie Marcelo do Benzemy, Chiellini odbiera piłkę.
46' Real odebrał piłkę Juventusowi. Królewscy zaczynają groźnie.

Druga połowa meczu rewanżowego w półfinale Ligi Mistrzów: Real - Juve

Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi 1:0 z Juventusem. Królewscy o krok od Berlina!

45+1' Benzema nie wykorzystał swojej okazji po dośrodkowaniu Ronaldo.
45' Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.
44' Żółta kartka dla Jamesa za nurkowanie w polu karnym Juve.
44' Przerwana indywidualna akcja Marcelo przez obronę Juventusu.
43' Faul na Tonim Krossie. Arbiter przerwał grę.
42' Sprytny strzał Karima Benzemy. Wybija Buffon.
41' Wspaniała próba Cristiano Ronaldo. Skozłowana piłka trafia niestety tylko w boczną siatkę.
39' Carvajal do Benzemy. Francuz niecelnie.
38' Posiadanie piłki 48% - 52%.
37' Piłka wybita przez Varane.
36' Pięciu graczy Juventusu w polu karnym Realu. Piłka wybita. Rzut rożny.
35' Dośrodkowanie Benzemy, wybite przez defensywę gości.
34' Juventus cofnięty na swoją połowę. Włosi szukają planu B. Próbują zorganizować akcję, ale na spalonym
Morata.
33' Faulowany Morata. Rzut wolny dla gości.
32' Rzut rożny dla Juventusu. Vidal płasko, ale za wysoko, nad Chiellinim.
31' Isco ogląda żółtą kartkę za faul na Tevezie.
30' Główka Toniego Kroosa. Broni Gianluigi Buffon.
29' Wspaniała okazja gospodarzy. Doskonała akcja BBC. Rzut rożny.
28' Groźnie pod bramką Realu. Świetna okazja Moraty. Rzut rożny.
26' Bale i Evra powrócili na boisko.
25' Zderzenia Bale'a z Evrą, piłkarze leżą na murawie.
24' Real nie ma zamiaru skończyć na jednej bramce. Królewscy atakują!
23' GOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo strzelił na 1:0!
22' James upada w polu karnym, faulowany. RZUT KARNY!!
20' Juventus wybija piłkę po rzucie rożnym.
19' Gareth Bale o krok o zdobycia gola. Real napiera na bramkę Buffona.
18' Isco miał wspaniałą szansę na zdobycie bramki. Wybija Chiellini.
17' Obrona Realu radzi sobie z dośrodkowaniem Pirlo.
16' Morata marnuje świetną okazje dla gości. Rzut rożny.
15' Marcelo podaje do Bale'a, niedokładnie.
14' Świetna okazja dla Vidala. Broni Iker Casillas.
11' Milimetry dzieliły Portugalczyka od zdobycia bramki. Piłka wybita. Rzut rożny.
10' Rzut wolny Ronaldo kontra Buffon.
10' Faul Bonucciego na Cristiano Ronaldo.
9' Carvajal nieskutecznie. Bezbłędnie broni Buffon.
7' Juventus w ataku pozycyjną, niemal cała drużyna na połowie Realu.
6' Kontratak Juventusu.
6' Doskonała szansa dla Realu Madryt. Karim Benzema o krok od zdobycia gola!
5' Juventus wcale nie zamiaru bronić wyniku z pierwszego spotkania. Piłkarze walczą o bramkę.
4' Rzut rożny dla gości. Na spalonym Bonucci.
3' Sergio Ramos gra na swojej podstawowej pozycji, środkowego obrońcy.
3' Akcja Juventusu. Kross wybija piłkę.
1' Pierwszy gwizdek na Bernabeu. Dobra akcja Marcelo, pierwsza próba Bale'a.

Arbitrem dzisiejszego spotkania rewanżowego między Realem Madryt a Juventusem będzie Szwed, Jonas Eriksson.

Składy Real Madryt - Juventus:

Real Madryt: Casillas, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Isco, Kroos, Rodriguez, Ronaldo, Benzema, Bale
Rezerwowi: Arbeloa, Coentrao, Hernandez, Illaramendi, Jese, Pepe, Navas

Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Pogba, Pirlo, Marchisio, Vidal, Morata, Tevez
Rezerwowi: Barzagli, Coman, Llorente, Padoin, Pereyra, Storari, Sturaro

Półfinał Real Madryt - Juventus, czy będzie el Clasico w finale?

Bianconeri zostaną poddani wielkiej próbie w meczu półfinałowym przeciwko Realowi na Bernabeu. Piłkarze Allegriego wiedzą, że muszą dać z siebie wszystko, by móc zmierzyć się w Berlinie z wielką FC Barceloną, która awansowała już do finału. Juventus, by odnieść sukces musi pozbyć się wszelkich myśli typu: "jakkolwiek nie będzie, to już osiągnęliśmy sukces".

Los Blancos zawalczą dziś wieczorem o to, byśmy w finale mogli obejrzeć Gran Derbi. Hiszpańska prasa nagabuje, by Madryt znów stał się Królewski. Piłkarze Ancelottiego są zmotywowani potrójnie. Puchar Ligi Mistrzów jest jedynym trofeum, jakie mogą zdobyć w tym sezonie. Po remisie z Valencią, Real stracił praktycznie szansę na zdobycie tytułu Mistrza Hiszpanii.

Bale, Benzema i Cristiano w składzie

Wielkie madryckie BBC powróci dzisiejszego wieczoru w meczu rewanżowym. Pomimo zapewnień Ancelottiego, że Real będzie grał spokojnie i cierpliwie, nikt w to nie wierzy. Real Madryt nie zagra w półfinale przeciwko Juventusowi na 1:0 - choć to właśnie ten rezultat zapewnia Królewskim awans.

Powrót Pogby w Juventusie

Real Madryt będzie musiał przedrzeć się przez genialną defensywę Juventusu, ale także powstrzymać ataki Włochów. Królewscy mieli okazję doświadczyć w półfinałowym meczu w Turynie, jak ciężko zatrzymać jest Morate czy Vidala. Do pierwszej jedenastki powrócił także Pogba. Iker Casillas będzie musiał być bardzo uważny w bramce, bo Francuz jest głodny bramek.

Sergio Ramos - strzelec magicznych nocy

Pomimo, że w ciągu ostatniego tygodnia pozycja Sergio Ramosa była tematem narodowej debaty, to na pewno nie granie na pomocy wysławi Andaluzyjczyka! Obrońca Realu Madryt zapisze się na kartach historii golami strzelonymi w najważniejszych spotkaniach. Kiedy inni zawodzą, kiedy nic nie wychodzi, wtedy pojawia się on - niczym super bohater, który pojawia się, by uratować swoją drużynę. Wystarczy wspomnieć ubiegłoroczny finał Ligi Mistrzów. W Lizbonie Real przegrywał z Atletico Madryt 1:0 od 36'. Dopiero w 90+3' Sergio Ramos przywrócił Realowi nadzieje na dziesiąty puchar Ligi Mistrzów. Zdobył gola główką, wywalczając tym samym dogrywkę! Jak pamiętamy, w dodatkowym czasie Real rozgromił Atletico, strzelając im jeszcze trzy bramki. Ramos ocalił Real dwa razy podczas Mundialito, czyli Klubowych Mistrzostw Świata. Najpierw w półfinale przeciwko Cruz Azul, a potem w finale z San Lorenzo. Obrońca Realu Madryt nie zawiódł także w Pucharze Króla.

Czy Sergio Ramos uratuje Real dziś wieczorem? A może wystarczy trio BBC?
Mecz rewanżowy półfinału Ligi Mistrzów Real Madryt - Juventus o 20:45.

Śledź relację z półfinału #na żywo na Blasting News!

źródło: lagazetta.it, marca.es #Liga Mistrzów