Drużynę Krychowiaka na Stadionie Narodowym w Warszawie zobaczymy już 27.05.2015!
Sevilla w finale Ligi Europejskiej zmierzy się Dnieprem!
Fiorentina przegrywa na swoim stadionie 2:0.

90+2' Koniec spotkania.
90' Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
89' Wspaniała indywidualna akcja Salaha, jednak po jego dośrodkowaniu piłka wybita przez obrońców Sevilli.
88' Kotratak gości. Dobra obrona Fiorentiny.
87' Rzut rożny dla Sevilli. Szansa na zdobycie bramki, ale ponad bramką Gameiro.
85' Zmiana w drużynie gospodarzy, schodzi Valero, wchodzi Lazzari.
83' Ilicić dośrodkowuje, ale obrona Sevilli znów przejmuje piłkę.
81' Krychowiak powstrzymał akcję Fiorentiny.
80' Ilicić marnuje stuprocentową okazję na zdobycie bramki! Świetna obrona Rico!
78' Obrońcy Sevilli wykazują się niesamowitą skutecznością w meczu półfinałowym.
76' Fiorentina gra ofensywnie, gospodarze szukają honorowej bramki.
75' Akcja Vidal przerwana przez Skominę. Piłkarz faulował rywala.
74' Z boiska schodzi Vitolo, a na murawie pojawia się za niego Reyes.
73' Gameiro na minimalnym spalonym.
72' Nieporozumienie między Salahem a Pasqualem. Piłkę wybija Rico.
71' Sevilla krótkimi podaniami rozgrywa piłkę, szukając okazji do zdobycia trzeciej bramki.
69' Kolejna zmiana, tym razem u gości. Schodzi Bacca, wchodzi Gameiro.
68' Zmiana dl gospodarzy. Schodzi Fernandez, na boisku pojawia się Badelj.
68' Rzut rożny dla Fiorentiny po świetnej, indywidualnej akcji Salaha.
67' Ilicić NIE WYKORZYSTAŁ rzutu karnego! Sevilla nadal wygrywa 2:0!
65' Rzut karny dla Fiorentiny po faulu Krychowiaka!!!
64' Kontratak Sevilli.
64' Pizarro daleko od bramki.
63' Dobra wrzutka Pascuala. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.
62' Sevilla kontratakuje, świetna akcja Vidala.
61' Atakują gospodarze. Defensywa gości pozostaje jednak bezbłędna.
60' Carlos Bacca ma kolejną świetną okazję, by zdobyć trzecią bramkę dla Sevilli.
59' Gonzalo Rodriguez strzela główką, ponad bramką.
58' Akcja Fiorentiny, piłka wybita przez obrońców gości.
55' Posiadanie piłki wynosi teraz 62% - 38%. Gospodarzom bardzo zależy na strzeleniu bramki.
54' Zmiana w drużynie Sevilli. Boisko opuścił Banega. W jego miejsce pojawił się Iborra.
53' Wspaniała okazja Ilicicia, piłka wybita.
52' Rzut rożny dla gospodarzy po świetnej interwencji bramkarza Rico.
51' Fiorentina próbuje przedrzeć się przez obronę Sevilli.
48' Żółta kartka dla Valero po próbie wymuszenia rzutu karnego.
47' Świetna okazja Valero.
46' Rzut wolny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie wybite przez obronę Sevilli.

Druga połowa spotkania Fiorentina - Sevilla

Koniec pierwszej połowy. Sevilla ma praktycznie zapewniony awans do finału LE w Warszawie, który odbędzie się 27.05.2015 na Stadionie Narodowym.

45+1' Carlos Bacca oddaje strzał, ale obrona Fiorentiny wybija piłkę.
45' Blisko Ilicić z 22m po rzucie wolnym. Piłka pond poprzeczką. Doliczona jedna minuta do pierwszej połowy spotkania.
44' Faul na Mohamedzie Salahu. Rzut wolny dla Fiorentiny.
43' Valero kreuje akcję ofensywną dla gospodarzy. Niedokładne podanie Joaquina.
42' Salah technicznie, obok bramki.
41' Fiorentina utrzymuje się przy piłce, ale nie tworzy żadnych, konkretnych akcji.
39' Świetna próba Moreno, strzał z dystansu, odrobinę ponad bramką.
38' Faul w środkowej części boiska. Arbiter odgwizdał rzut wolny dla gości.
37' Krychowiak wybija piłkę. Kolejny rożny.
36' Po akcji Salaha z Ilciciem rzut rożny dla gospodarzy.
35' Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie ogląda Ever Banega z Sevilli.
34' Po rykoszecie Baegi broni Neto.
33' Sevilla przejmuje piłkę i kontratakuje.
32' Rzut wolny dla gospodarzy.
31' Świetna, koronkowa akcja Fiorentiny. Defensywa Sevilli wybija piłkę.
30' Od bramki rozpoczyna Rico.
29' Strzał Vidala ponad bramką.
27' GOOOOOOOL!!! Genialna bramka Daniela Carrico. Sevilla wygrywa 2:0! Fiorentina bez szans na finał!
26' Żółta kartka dla Savicia.
25' Faul Mohameda Salaha. Fiorentina przegrywa 4:0 w dwumeczu. Włosi potrzebują przynajmniej czterech bramek, aby doprowadzić do dogrywki.
22' GOOOOOOOL!!! Carlos Bacca zdobywa bramkę dla gości. Sevilla prowadzi. Fiorentina oddala się od finału.
21' Brutalny faul Pizarro, żółta kartka i rzut wolny dla Sevilli.
20' Rzut wolny Fiorentiny. Sevilla odbiera piłkę i kontratakuje.
18' Świetna indywidualna akcja Carlosa Bacca, zakończona offsidem.
17' Posiadanie piłki wynosi 52%-48%.
16' Fenomenalna interwencja Rico. Bramkarz Sevilli obronił strzał Rodrigueza.
15' Ilicić ponad bramką.
14' Rzut wolny dla Fiorentiny po faulu Carlosa Bacca.
13' Gonzalo Rodriguez próbuje dośrodkować w polu karnym Sevilli, piłka przejmuje bramkarz Rico.
11' Zablokowana próba strzału Salaha.
10' Fernandez wybija rzut rożny, ale piłka trafia wprost do obrońców Sevilli.
10' Rzut rożny dla Fiorentiny po wybiciu strzału Alonsa.
9' Sevilla utrzymuje się przy piłce, wymieniając sporo podań.
8' Carrico podchodzi do strzału. Obrona Fiorentiny wybija piłkę.
7' Rzut wolny dla Sevilli po faulu Fernandeza.
5' Przewinienie gości w polu karnym Fiorentiny.
4' Świetna akcja Salaha, defensywa wybija piłkę.
3' Gospodarze chcą walczyć o finał w Warszawie. Napierają na bramkę Rico.
2' Atakuje Fiorentina. Szybka akcja Salaha, Egipcjanin zatrzymany przez obronę.
1' Pierwszy rzut rożny dla gości.
1' Pierwszy gwizdek. Rozpoczęli piłkarze Sevilli.
Powitanie piłkarzy obu drużyn.

Arbitrem dzisiejszego spotkania półfinałowego LE  między Fiorentiną a Sevillą będzie Słoweniec, Damir Skomina.

Składy na mecz Fiorentina - Sevilla

Fiorentina: Neto, Savić, Rodriguez, Basanta, Alonso, Fernandez, Pizarro, Valero, Joaquin, Ilicić, Salah
Rezerwowi: Aquilani, Badelj, Bernardeschi, Gomez, Lazzari, Pasqual, Tatarusanu

Sevilla: Rico, Andujar Moreno, Carrico, Kolodziejczak, Tremoulinas, Mbia, Krychowiak, Vidal, Banega, Vitolo, Bacca
Rezerwowi: Beto, Figueiras, Gameiro, Iborra, Navarro, Reyes, Suarez

Rewanżowy półfinał LE gdzie obejrzeć w TV?

Mecz Fiorentina - Sevilla w czwartkowy wieczór 14 maja będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Na jakim programie i od której będzie transmitowany półfinał LE? Spotkanie rewanżowe zobaczymy na Canal + Sport o godzinie 20:40. Ciężkie zadanie przed piłkarzami Fiorentiny, którzy przegrali w pierwszym spotkaniu z Sevillą aż 3:0. Po półfinale Ligi Mistrzów Bayern - Barcelona możemy śmiało powiedzieć, że jest to wynik praktycznie nie do odrobienia.

Fiorentina - Sevilla: Darmowa transmisja online

Spotkanie półfinałowe Ligi Europejskiej odbędzie się w czwartek 14 maja. Czy można obejrzeć spotkanie za darmo w internecie? Niestety żadne darmowe, legalne streamy nie są dostępne, by obejrzeć rewanżowe spotkanie półfinałowe LE online. Jeśli nie masz możliwości obejrzenia meczu Fiorentina - Sevilla w TV, zapraszamy na relację ze spotkania #na żywo dziś na Blasting News od godziny 20:40.

Vincenzo Montella trener Fiorentiny przed meczem

Włoch stwierdził, że nie pamięta spotkania rewanżowego, w którym odrobione zostały straty po przegranej 3:0 w pierwszym spotkaniu. Montella przyznał, że oglądał spotkanie rewanżowe Bayernu z Barceloną. Trener podkreślił, że Bawarczycy pokazali swoją dumę i wierzyli do samego końca. Menedżer Fiorentiny dodał także, że jego piłkarzom nie brakuje wiary i przekonania do tego, by pokonać Seville w półfinałowym meczu rewanżowym. Montella stwierdził także, że w pierwszym meczu półfinałowym przeciwko Sevilli jego drużynie zabrakło szczęścia. Viola miała dużo okazji do zdobycia bramki, jednak to drużyna Krychowiaka strzeliła trzy gole i z ogromną przewagą podchodzi do rewanżowego spotkania półfinałowego przeciwko Fiorentinie. Trener podkreślił, że jego drużyna ma szansę na wygraną, nieważne, że są one nikłe. W futbolu wszystko jest możliwe, dopóki piłka jest w grze.

Unai Emery trener Sevilli

Hiszpan podkreślił, że jego drużyny w meczu półfinałowym przeciwko Fiorentinie nie zgubi pewność siebie. Drużyna Krychowiaka jest o krok od finału Ligi Europejskiej w Warszawie. Emery zaznaczył, że Sevilla jest bardzo zmotywowana. Hiszpański trener dodał, że zadaniem Sevilli jest wygrać to spotkanie i dać z siebie wszystko. Menedżer zdaje sobie sprawę, że Fiorentina jest bardzo dobrą drużyną i jego piłkarze muszą być ostrożni, jeśli chcą wygrać rewanżowe spotkanie półfinałowe LE. Emery obiecał, że Sevilla zrobi wszystko by pokonać Fiorentinę i awansować do finału Ligi Europejskiej w Warszawie.

O tym, kto zagra finale, przekonamy się po dzisiejszym spotkaniu rewanżowym między Fiorentiną a Sevillą. Śledź relację na żywo na Blasting News od godziny 20:40.

źródło: uefa.com #piłka nożna #Liga Mistrzów