Powrót wielkiego Realu Madryt. Królewscy podarowali swoimi kibicom wspaniały, wielkanocny prezent wygrywając aż 9:1 z Granadą!

Przebieg meczu

Real od pierwszych minut zaczął atakować. Bramkarz Granady, Oier Olazabal, już w 7' minucie miał okazję wykazać się w swoimi umiejętnościami. Wielkie brawa za wspaniałą obronę próby strzału na bramkę Karima Benzemy. Real napierał i nie dawał chwili wytchnienia obronie Granady. W 24' minucie przepiękną, indywidualną akcją popisał się Gareth Bale, który bez problemu przeszedł całą obronę gości i oddał strzał na bramkę, wyprowadzając Real Madryt na prowadzenie. Królewscy dopiero zaczęli się rozkręcać. W 30' minucie James był na doskonałej pozycji do oddania strzału, jednak podał piłkę do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił precyzyjnie w prawy, dolny róg. Bramkarz nie miał szans. 2:0 dla Królewskich. To było osiem minut Cristiano. W 36' minucie Ronaldo znalazł się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i strzelił kolejną bramkę. 3:0. Dwie minuty później, w 38' po podaniu Bale, Ronaldo strzela z dystansu i podwyższa prowadzenie gospodarzy na 4:0! Granada próbuje podnieść się z kolan, na które została powalona. W 43' Youseff El Arabi oddaje strzał na bramkę, który niestety dla niego, trafia w poprzeczkę.

Druga połowa zaczęła się podobnie - zdecydowana dominacja gospodarzy. W 52' po rzucie rożnym wykonanym przez Jamesa, Benzema strzela na 5:0. Chwilę później, w 54' Bale podaje do Cristiano, który dobija Granadę! 6:0 dla Królewskich. To nie koniec spektaklu na Bernabeu. W 56' po świetnym podaniu Arbeloi, Benzema nie waha się z oddaniem strzału na bramkę. Pada kolejny gol, mamy już 7:0. Przy takim wyniku koncentracja Realu spada, co szybko wykorzystują goście. W 74' po dośrodkowaniu El Arabiego, Robert Ibañez strzela gola dla Granady. Królewscy zaczynają, zatem ponowny atak. W 83' po strzale Ronaldo na bramkę, Diego Mainz umieszcza niefortunnie piłkę w siatce swojej drużyny.Real prowadzi 8:1. Gospodarze są jednak nadal głodni bramek. W 89' Ronaldo po asyście Modrica pokonuje bramkarza Granady po raz piąty. 9:1 dla Realu Madryt. Co za widowisko na Bernabeu. Czyżby Królewscy z powrotem stawali się Galácticos?